Öksürüğe Karşı Kaynatılıp İçilen Bir Dağ Otu bulmacada nedir?

Öksürüğe Karşı Kaynatılıp İçilen Bir Dağ Otu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öksürüğe Karşı Kaynatılıp İçilen Bir Dağ Otu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öksürüğe Karşı Kaynatılıp İçilen Bir Dağ Otu“ sorusuna cevap olarak “ACICALBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu, sözlük öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu, bulmaca soruları öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu, öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu ne demek, sözlükte öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu ne, bulmaca sözlüğü 'öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu', bulmacada öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu, öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu tanımı, öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu nedir, bulmaca çözümü öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu, öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu, öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu açıklaması, sözlükte öksürüğe karşı kaynatılıp i̇çilen bir dağ otu