Öküzleri Boyunduruğa Bağlayan İp bulmacada nedir?

Öküzleri Boyunduruğa Bağlayan İp“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öküzleri Boyunduruğa Bağlayan İp” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öküzleri Boyunduruğa Bağlayan İp“ sorusuna cevap olarak “KOSU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p açıklaması, sözlükte öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, bulmacada öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p nedir, sözlük öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, bulmaca öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p ne demek, öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, sözlükte öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p ne, bulmaca soruları öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, bulmaca çözümü öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p, bulmaca sözlüğü 'öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p', öküzleri boyunduruğa bağlayan i̇p tanımı