Öküzlerde Görülen Bir Hastalık bulmacada nedir?

Öküzlerde Görülen Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öküzlerde Görülen Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öküzlerde Görülen Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “YEKEÇALIĞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte öküzlerde görülen bir hastalık, bulmacada öküzlerde görülen bir hastalık, öküzlerde görülen bir hastalık tanımı, bulmaca öküzlerde görülen bir hastalık, öküzlerde görülen bir hastalık açıklaması, bulmaca çözümü öküzlerde görülen bir hastalık, öküzlerde görülen bir hastalık nedir, sözlükte öküzlerde görülen bir hastalık ne, öküzlerde görülen bir hastalık, bulmaca soruları öküzlerde görülen bir hastalık, öküzlerde görülen bir hastalık ne demek, sözlük öküzlerde görülen bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'öküzlerde görülen bir hastalık'