Öküzle çekilen bir çeşit araba bulmacada nedir?

Öküzle çekilen bir çeşit araba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öküzle çekilen bir çeşit araba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öküzle çekilen bir çeşit araba“ sorusuna cevap olarak “KOCU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte öküzle çekilen bir çeşit araba, öküzle çekilen bir çeşit araba açıklaması, bulmaca öküzle çekilen bir çeşit araba, öküzle çekilen bir çeşit araba tanımı, bulmaca çözümü öküzle çekilen bir çeşit araba, sözlük öküzle çekilen bir çeşit araba, bulmaca soruları öküzle çekilen bir çeşit araba, öküzle çekilen bir çeşit araba nedir, öküzle çekilen bir çeşit araba ne demek, bulmaca sözlüğü 'öküzle çekilen bir çeşit araba', sözlükte öküzle çekilen bir çeşit araba ne, öküzle çekilen bir çeşit araba, bulmacada öküzle çekilen bir çeşit araba