Çukurova’yı İç Anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi bulmacada nedir?

Çukurova’yı İç Anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çukurova’yı İç Anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çukurova’yı İç Anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi“ sorusuna cevap olarak “GÜLEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi nedir, bulmaca sözlüğü 'çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi', sözlükte çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi ne, bulmacada çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi, bulmaca soruları çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi, çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi açıklaması, çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi tanımı, sözlükte çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi, sözlük çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi, bulmaca çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi, çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi ne demek, çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi, bulmaca çözümü çukurova’yı i̇ç anadolu’ya bağlayan karayolu geçidi