Çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi bulmacada nedir?

Çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi“ sorusuna cevap olarak “BACİLLUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi, bulmacada çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi, bulmaca sözlüğü 'çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi', çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi tanımı, bulmaca çözümü çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi, çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi ne demek, sözlük çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi, çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi açıklaması, bulmaca soruları çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi, bulmaca çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi, çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi nedir, sözlükte çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi ne, sözlükte çubuk ya da çomak şekilli bir bakteri cinsi