Çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez bulmacada nedir?

Çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez“ sorusuna cevap olarak “KENEFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez, çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez ne demek, bulmaca çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez, sözlükte çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez ne, sözlük çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez, çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez, çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez açıklaması, çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez nedir, bulmaca soruları çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez, bulmaca sözlüğü 'çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez', bulmacada çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez, çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez tanımı, bulmaca çözümü çorum bezi” de denilen ve geleneksel el tezgâhlarında dokunan bir tür bez