Çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez bulmacada nedir?

Çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez“ sorusuna cevap olarak “KENEFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez, sözlük çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez, bulmaca çözümü çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez, bulmacada çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez, sözlükte çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez ne, çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez', bulmaca çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez, çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez ne demek, çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez nedir, çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez, çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez tanımı, bulmaca soruları çorum bezi de denilen ve geleneksel el tezgahlarında dokunan bir tür bez