Çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü bulmacada nedir?

Çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü“ sorusuna cevap olarak “ADİ KORUNGA”, “GEVEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, bulmacada çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, sözlük çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, bulmaca çözümü çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, bulmaca çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, bulmaca sözlüğü 'çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü', çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü tanımı, çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü açıklaması, sözlükte çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü ne, sözlükte çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü ne demek, çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü, çok yıllık bir baklagil yem bitkisi türü nedir