Çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu bulmacada nedir?

Çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu“ sorusuna cevap olarak “DONMABUYMAK”, “KUĞU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu tanımı, sözlük çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, sözlükte çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, bulmaca sözlüğü 'çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu', çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu nedir, bulmaca soruları çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, sözlükte çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu ne, bulmacada çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, bulmaca çözümü çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu ne demek, çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu, çok uzun ve kıvrık boyunlu bir su kuşu açıklaması