Çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan bulmacada nedir?

Çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan“ sorusuna cevap olarak “KIRBA”, “TIKIZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, bulmaca sözlüğü 'çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan', sözlükte çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan tanımı, sözlük çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, bulmaca çözümü çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, bulmacada çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan açıklaması, çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan ne demek, çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan nedir, bulmaca soruları çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan, sözlükte çok sıkıştırılmaktan ya da çok sıkı doldurulmaktan katılaşmış olan ne