Çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan bulmacada nedir?

Çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan“ sorusuna cevap olarak “BAYRI”, “LİKRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan, çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan açıklaması, bulmacada çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan, sözlükte çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan ne, çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan ne demek, bulmaca sözlüğü 'çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan', çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan, bulmaca soruları çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan, bulmaca çözümü çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan, çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan nedir, çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan tanımı, sözlük çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan, bulmaca çok eski zamanda var olmuş ya da eskiden beri var olan