Çok derin yarıklı yer şekli bulmacada nedir?

Çok derin yarıklı yer şekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok derin yarıklı yer şekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok derin yarıklı yer şekli“ sorusuna cevap olarak “BADLANS”, “BONAÇA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çok derin yarıklı yer şekli, bulmacada çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli ne demek, bulmaca çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli nedir, bulmaca sözlüğü 'çok derin yarıklı yer şekli', bulmaca çözümü çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli tanımı, sözlük çok derin yarıklı yer şekli, bulmaca soruları çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli açıklaması, sözlükte çok derin yarıklı yer şekli ne