Çok derin yarıklı yer şekli bulmacada nedir?

Çok derin yarıklı yer şekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok derin yarıklı yer şekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok derin yarıklı yer şekli“ sorusuna cevap olarak “BADLANS”, “BONAÇA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli açıklaması, çok derin yarıklı yer şekli, sözlük çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli ne demek, bulmaca çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli nedir, bulmaca soruları çok derin yarıklı yer şekli, bulmaca çözümü çok derin yarıklı yer şekli, çok derin yarıklı yer şekli tanımı, sözlükte çok derin yarıklı yer şekli ne, sözlükte çok derin yarıklı yer şekli, bulmaca sözlüğü 'çok derin yarıklı yer şekli'