Çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki bulmacada nedir?

Çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “EDNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

sözlük çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki, sözlükte çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki, bulmaca soruları çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki, çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki nedir, bulmaca çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki', çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki ne demek, sözlükte çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki ne, bulmaca çözümü çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki, çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki tanımı, çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki açıklaması, bulmacada çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki, çok aromalı yaprakları baharat olarak kullanılan otsu bir bitki