Çok şiddetli ve çevrintili bir yel bulmacada nedir?

Çok şiddetli ve çevrintili bir yel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok şiddetli ve çevrintili bir yel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok şiddetli ve çevrintili bir yel“ sorusuna cevap olarak “DÜBBE”, “KASIRGA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

çok şiddetli ve çevrintili bir yel ne demek, bulmaca soruları çok şiddetli ve çevrintili bir yel, çok şiddetli ve çevrintili bir yel nedir, sözlükte çok şiddetli ve çevrintili bir yel ne, bulmacada çok şiddetli ve çevrintili bir yel, çok şiddetli ve çevrintili bir yel, sözlükte çok şiddetli ve çevrintili bir yel, çok şiddetli ve çevrintili bir yel açıklaması, bulmaca çözümü çok şiddetli ve çevrintili bir yel, bulmaca çok şiddetli ve çevrintili bir yel, bulmaca sözlüğü 'çok şiddetli ve çevrintili bir yel', sözlük çok şiddetli ve çevrintili bir yel, çok şiddetli ve çevrintili bir yel tanımı