Çocuklarda görülen havale hastalığı bulmacada nedir?

Çocuklarda görülen havale hastalığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çocuklarda görülen havale hastalığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çocuklarda görülen havale hastalığı“ sorusuna cevap olarak “KONVÜLSİYON”, “RAŞİTİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

çocuklarda görülen havale hastalığı, çocuklarda görülen havale hastalığı tanımı, çocuklarda görülen havale hastalığı açıklaması, çocuklarda görülen havale hastalığı ne demek, sözlükte çocuklarda görülen havale hastalığı, bulmaca sözlüğü 'çocuklarda görülen havale hastalığı', bulmaca soruları çocuklarda görülen havale hastalığı, bulmacada çocuklarda görülen havale hastalığı, çocuklarda görülen havale hastalığı nedir, sözlükte çocuklarda görülen havale hastalığı ne, bulmaca çocuklarda görülen havale hastalığı, bulmaca çözümü çocuklarda görülen havale hastalığı, sözlük çocuklarda görülen havale hastalığı