Çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan bulmacada nedir?

Çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan“ sorusuna cevap olarak “BASKÜL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan nedir, çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan, bulmaca sözlüğü 'çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan', bulmacada çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan, sözlükte çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan, çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan ne demek, bulmaca çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan, çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan açıklaması, bulmaca soruları çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan, sözlükte çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan ne, sözlük çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan, çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan tanımı, bulmaca çözümü çoğunlukla bir kütleyi çok daha küçük bir kütle yardımıyla tutmaya yarayan