Çitlembik ağacının filizleri bulmacada nedir?

Çitlembik ağacının filizleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çitlembik ağacının filizleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çitlembik ağacının filizleri“ sorusuna cevap olarak “MELENGİÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

çitlembik ağacının filizleri, çitlembik ağacının filizleri tanımı, bulmaca çözümü çitlembik ağacının filizleri, çitlembik ağacının filizleri açıklaması, sözlük çitlembik ağacının filizleri, çitlembik ağacının filizleri nedir, bulmacada çitlembik ağacının filizleri, sözlükte çitlembik ağacının filizleri, sözlükte çitlembik ağacının filizleri ne, bulmaca soruları çitlembik ağacının filizleri, çitlembik ağacının filizleri ne demek, bulmaca sözlüğü 'çitlembik ağacının filizleri', bulmaca çitlembik ağacının filizleri