Çirişotu Kökünden Yapılan Yağ Kabı bulmacada nedir?

Çirişotu Kökünden Yapılan Yağ Kabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çirişotu Kökünden Yapılan Yağ Kabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çirişotu Kökünden Yapılan Yağ Kabı“ sorusuna cevap olarak “HAMZAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

çirişotu kökünden yapılan yağ kabı nedir, çirişotu kökünden yapılan yağ kabı, bulmacada çirişotu kökünden yapılan yağ kabı, bulmaca çirişotu kökünden yapılan yağ kabı, sözlükte çirişotu kökünden yapılan yağ kabı, çirişotu kökünden yapılan yağ kabı ne demek, bulmaca çözümü çirişotu kökünden yapılan yağ kabı, çirişotu kökünden yapılan yağ kabı tanımı, bulmaca sözlüğü 'çirişotu kökünden yapılan yağ kabı', çirişotu kökünden yapılan yağ kabı açıklaması, sözlükte çirişotu kökünden yapılan yağ kabı ne, bulmaca soruları çirişotu kökünden yapılan yağ kabı, sözlük çirişotu kökünden yapılan yağ kabı