Çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla bulmacada nedir?

Çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla“ sorusuna cevap olarak “HAMZAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla', çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla nedir, çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla açıklaması, sözlükte çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla ne, sözlükte çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, bulmacada çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, bulmaca soruları çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, bulmaca çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, bulmaca çözümü çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, sözlük çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla, çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla ne demek, çiriş otunun kökünün tozundan yapılan hamurdan elde edilen ve teryağı sakla tanımı