Çinli'lerin bitki ile tedavi yöntemi bulmacada nedir?

Çinli'lerin bitki ile tedavi yöntemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çinli'lerin bitki ile tedavi yöntemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çinli'lerin bitki ile tedavi yöntemi“ sorusuna cevap olarak “MOKSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, bulmacada çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, sözlük çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi ne demek, bulmaca sözlüğü 'çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi', bulmaca çözümü çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi nedir, sözlükte çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, sözlükte çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi ne, bulmaca soruları çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi, çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi tanımı, çinlilerin bitki ile tedavi yöntemi açıklaması