Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek bulmacada nedir?

Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek“ sorusuna cevap olarak “UGUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, sözlük çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, bulmaca çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, bulmacada çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, sözlükte çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek ne, bulmaca çözümü çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek açıklaması, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek ne demek, bulmaca sözlüğü 'çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek', bulmaca soruları çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek tanımı, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir tür yemek nedir