Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek bulmacada nedir?

Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek“ sorusuna cevap olarak “UGUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, sözlükte çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek ne, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek açıklaması, sözlükte çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, bulmaca soruları çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek tanımı, bulmaca sözlüğü 'çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek', çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, bulmacada çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, bulmaca çözümü çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, sözlük çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek nedir, çimlenmiş buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek ne demek