Çiftleşme dönemine girmiş koyun bulmacada nedir?

Çiftleşme dönemine girmiş koyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiftleşme dönemine girmiş koyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiftleşme dönemine girmiş koyun“ sorusuna cevap olarak “GÜRBAH”, “GÜRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

çiftleşme dönemine girmiş koyun tanımı, bulmaca sözlüğü 'çiftleşme dönemine girmiş koyun', çiftleşme dönemine girmiş koyun nedir, sözlük çiftleşme dönemine girmiş koyun, sözlükte çiftleşme dönemine girmiş koyun, çiftleşme dönemine girmiş koyun açıklaması, çiftleşme dönemine girmiş koyun, bulmaca çiftleşme dönemine girmiş koyun, bulmaca soruları çiftleşme dönemine girmiş koyun, bulmacada çiftleşme dönemine girmiş koyun, bulmaca çözümü çiftleşme dönemine girmiş koyun, çiftleşme dönemine girmiş koyun ne demek, sözlükte çiftleşme dönemine girmiş koyun ne