Çiftleşme dönemine girmiş koyun bulmacada nedir?

Çiftleşme dönemine girmiş koyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiftleşme dönemine girmiş koyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiftleşme dönemine girmiş koyun“ sorusuna cevap olarak “GÜRBAH”, “GÜRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

çiftleşme dönemine girmiş koyun nedir, çiftleşme dönemine girmiş koyun tanımı, bulmacada çiftleşme dönemine girmiş koyun, çiftleşme dönemine girmiş koyun açıklaması, bulmaca çözümü çiftleşme dönemine girmiş koyun, bulmaca soruları çiftleşme dönemine girmiş koyun, çiftleşme dönemine girmiş koyun, çiftleşme dönemine girmiş koyun ne demek, bulmaca çiftleşme dönemine girmiş koyun, sözlükte çiftleşme dönemine girmiş koyun, bulmaca sözlüğü 'çiftleşme dönemine girmiş koyun', sözlükte çiftleşme dönemine girmiş koyun ne, sözlük çiftleşme dönemine girmiş koyun