Çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir bulmacada nedir?

Çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir“ sorusuna cevap olarak “AGRONOMİ”, “FAKİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlük çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir, çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir açıklaması, bulmacada çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir, bulmaca çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir, çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir ne demek, bulmaca sözlüğü 'çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir', çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir tanımı, sözlükte çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir ne, çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir, çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir nedir, bulmaca soruları çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir, bulmaca çözümü çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir, sözlükte çiftçilerin kullandığı âletlerden halka gibi bir demir