Çiğnenmeden Yutulan Büyük Lokma bulmacada nedir?

Çiğnenmeden Yutulan Büyük Lokma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiğnenmeden Yutulan Büyük Lokma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiğnenmeden Yutulan Büyük Lokma“ sorusuna cevap olarak “DUKKUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlük çiğnenmeden yutulan büyük lokma, bulmaca soruları çiğnenmeden yutulan büyük lokma, bulmaca sözlüğü 'çiğnenmeden yutulan büyük lokma', sözlükte çiğnenmeden yutulan büyük lokma, çiğnenmeden yutulan büyük lokma, çiğnenmeden yutulan büyük lokma tanımı, bulmaca çiğnenmeden yutulan büyük lokma, bulmaca çözümü çiğnenmeden yutulan büyük lokma, çiğnenmeden yutulan büyük lokma açıklaması, sözlükte çiğnenmeden yutulan büyük lokma ne, çiğnenmeden yutulan büyük lokma ne demek, bulmacada çiğnenmeden yutulan büyük lokma, çiğnenmeden yutulan büyük lokma nedir