Çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki bulmacada nedir?

Çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HODAN”, “NAVÇAĞAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki tanımı, çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki ne demek, sözlükte çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki, sözlükte çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki ne, çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki, bulmaca sözlüğü 'çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki', bulmaca soruları çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki, bulmacada çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki, çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki açıklaması, sözlük çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki, bulmaca çözümü çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki, çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki nedir, bulmaca çiçekleri hekimlikte kullanılan ve kökleri kavrularak yenilen bir bitki