Çiçeğin Tomurcuğunu Örten Kabuk bulmacada nedir?

Çiçeğin Tomurcuğunu Örten Kabuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiçeğin Tomurcuğunu Örten Kabuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiçeğin Tomurcuğunu Örten Kabuk“ sorusuna cevap olarak “AHFİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk ne, bulmaca soruları çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk, sözlükte çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk, sözlük çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk, çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk nedir, bulmaca çözümü çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk, çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk açıklaması, bulmacada çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk, bulmaca çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk, bulmaca sözlüğü 'çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk', çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk tanımı, çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk ne demek, çiçeğin tomurcuğunu örten kabuk