Çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan bulmacada nedir?

Çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan“ sorusuna cevap olarak “AYMAZ”, “LALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan, sözlük çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan, çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan ne demek, sözlükte çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan, bulmaca çözümü çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan, sözlükte çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan ne, çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan tanımı, bulmaca sözlüğü 'çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan', çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan açıklaması, bulmacada çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan, bulmaca soruları çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan, çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan nedir, bulmaca çevresinde olup bitenlerin farkına varmayan