Çevresi duvarlarla çevrili mezarlık bulmacada nedir?

Çevresi duvarlarla çevrili mezarlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çevresi duvarlarla çevrili mezarlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çevresi duvarlarla çevrili mezarlık“ sorusuna cevap olarak “HAZİRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çevresi duvarlarla çevrili mezarlık, sözlükte çevresi duvarlarla çevrili mezarlık ne, bulmaca soruları çevresi duvarlarla çevrili mezarlık, çevresi duvarlarla çevrili mezarlık tanımı, çevresi duvarlarla çevrili mezarlık, bulmaca çevresi duvarlarla çevrili mezarlık, bulmaca çözümü çevresi duvarlarla çevrili mezarlık, çevresi duvarlarla çevrili mezarlık ne demek, bulmaca sözlüğü 'çevresi duvarlarla çevrili mezarlık', çevresi duvarlarla çevrili mezarlık nedir, çevresi duvarlarla çevrili mezarlık açıklaması, sözlükte çevresi duvarlarla çevrili mezarlık, sözlük çevresi duvarlarla çevrili mezarlık