Çevredeki Su Ve Toprak Gibi Cansız Maddeler bulmacada nedir?

Çevredeki Su Ve Toprak Gibi Cansız Maddeler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çevredeki Su Ve Toprak Gibi Cansız Maddeler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çevredeki Su Ve Toprak Gibi Cansız Maddeler“ sorusuna cevap olarak “ABİYOTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler, sözlükte çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler ne, çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler ne demek, sözlükte çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler, çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler nedir, bulmaca çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler, bulmacada çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler, çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler', çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler tanımı, bulmaca soruları çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler, sözlük çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler, çevredeki su ve toprak gibi cansız maddeler