Çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı bulmacada nedir?

Çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı“ sorusuna cevap olarak “KORNİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, bulmaca sözlüğü 'çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı', sözlükte çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı nedir, çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı ne demek, çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı açıklaması, bulmaca çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, bulmaca çözümü çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, sözlük çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, bulmacada çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı, çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı tanımı, sözlükte çerçeve biçiminde oymalı çıkıntı ne