Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu bulmacada nedir?

Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu“ sorusuna cevap olarak “DÖTERYUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, sözlükte çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu ne, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu açıklaması, sözlükte çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, sözlük çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, bulmaca soruları çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, bulmaca çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu tanımı, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu nedir, bulmaca çözümü çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu ne demek, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu, bulmaca sözlüğü 'çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izotopu'