Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot bulmacada nedir?

Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot“ sorusuna cevap olarak “DÖTERYUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot ne, bulmaca sözlüğü 'çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot', çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot tanımı, bulmacada çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot açıklaması, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot, bulmaca çözümü çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot, sözlükte çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot nedir, sözlük çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot, çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot ne demek, bulmaca soruları çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot, bulmaca çekirdeğinde bir proton ve bir nötron bulunduran hidrojen atomunun bir izot