Çekirdeği Haç Biçiminde Çentilen Ve Büyük Yaralar Açan Bir Tüfek Mermisi bulmacada nedir?

Çekirdeği Haç Biçiminde Çentilen Ve Büyük Yaralar Açan Bir Tüfek Mermisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çekirdeği Haç Biçiminde Çentilen Ve Büyük Yaralar Açan Bir Tüfek Mermisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çekirdeği Haç Biçiminde Çentilen Ve Büyük Yaralar Açan Bir Tüfek Mermisi“ sorusuna cevap olarak “DOMDOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi', çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi açıklaması, çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi tanımı, bulmaca çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, sözlük çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, bulmaca soruları çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, bulmacada çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, sözlükte çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, bulmaca çözümü çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi, çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi nedir, sözlükte çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi ne, çekirdeği haç biçiminde çentilen ve büyük yaralar açan bir tüfek mermisi ne demek