Çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek bulmacada nedir?

Çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek“ sorusuna cevap olarak “DİRLE”, “GALON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek tanımı, sözlükte çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, bulmacada çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, bulmaca çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, bulmaca çözümü çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, sözlükte çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek ne, çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek nedir, bulmaca soruları çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, sözlük çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek, bulmaca sözlüğü 'çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek', çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek açıklaması, çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek ne demek