Çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek bulmacada nedir?

Çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek“ sorusuna cevap olarak “DİRLE”, “SİLKME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek, sözlükte çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek ne, bulmaca çözümü çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek, çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek tanımı, bulmaca çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek, çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek açıklaması, çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek, çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek nedir, sözlükte çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek, bulmacada çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek, bulmaca sözlüğü 'çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek', çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek ne demek, sözlük çeşitli sebzeler ve etle pişirilen bir tür sıcak yemek