Çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta bulmacada nedir?

Çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta“ sorusuna cevap olarak “BALAR”, “PADAVRA”, “PALALIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta açıklaması, sözlükte çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta ne, çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta ne demek, sözlükte çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, sözlük çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta tanımı, bulmaca çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta nedir, bulmaca soruları çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, bulmacada çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta, bulmaca sözlüğü 'çatı kirişi olarak kullanılan ve kiremitlerin altına döşenen ince tahta'