Çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç bulmacada nedir?

Çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç“ sorusuna cevap olarak “BALAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç, sözlük çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç, bulmaca çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç, bulmacada çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç, sözlükte çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç, sözlükte çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç ne, bulmaca soruları çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç, çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç tanımı, çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç nedir, bulmaca sözlüğü 'çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç', çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç açıklaması, çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç ne demek, çatı kiremitlerinin altına döşenen ince ve uzun ağaç