Çatı Kirişi Olarak Kullanılan Ya Da Kiremitlerin Altına Döşenen İnce Tahta bulmacada nedir?

Çatı Kirişi Olarak Kullanılan Ya Da Kiremitlerin Altına Döşenen İnce Tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çatı Kirişi Olarak Kullanılan Ya Da Kiremitlerin Altına Döşenen İnce Tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çatı Kirişi Olarak Kullanılan Ya Da Kiremitlerin Altına Döşenen İnce Tahta“ sorusuna cevap olarak “BALAR”, “PADAVRA”, “PETAVRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta ne demek, sözlük çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta, çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta açıklaması, çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta nedir, çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta tanımı, sözlükte çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta, çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta, bulmaca çözümü çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta, bulmaca soruları çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta, bulmaca sözlüğü 'çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta', bulmacada çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta, sözlükte çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta ne, bulmaca çatı kirişi olarak kullanılan ya da kiremitlerin altına döşenen i̇nce tahta