Çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta bulmacada nedir?

Çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta“ sorusuna cevap olarak “BAMSAKAFRUFROOFDIRANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, sözlükte çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta ne demek, bulmaca çözümü çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, bulmaca soruları çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta nedir, bulmaca çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, bulmaca sözlüğü 'çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta', sözlükte çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta ne, sözlük çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta, çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta açıklaması, çatı örtüsü olarak kullanılan ince tahta tanımı