Çarmıha giden İsa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile bulmacada nedir?

Çarmıha giden İsa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çarmıha giden İsa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çarmıha giden İsa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile“ sorusuna cevap olarak “AHASVERUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, sözlükte çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile ne, çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile açıklaması, sözlükte çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, bulmaca soruları çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, bulmaca çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, bulmaca sözlüğü 'çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile', bulmaca çözümü çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, sözlük çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, bulmacada çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile, çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile tanımı, çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile nedir, çarmıha giden i̇sa’ya kötü davrandığı için sonsuza dek yürümeye mahkum edile ne demek