Çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit bulmacada nedir?

Çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit“ sorusuna cevap olarak “DİKEL”, “NAKAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit, çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit tanımı, çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit nedir, çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit ne demek, bulmaca çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit, bulmacada çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit, sözlükte çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit ne, bulmaca soruları çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit, çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit, çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit', sözlük çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit, sözlükte çapa yaparken işlenerek götürülüne şerit