Çapa Yapmaya Yarayan Küçük Kazma bulmacada nedir?

Çapa Yapmaya Yarayan Küçük Kazma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çapa Yapmaya Yarayan Küçük Kazma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çapa Yapmaya Yarayan Küçük Kazma“ sorusuna cevap olarak “KIRKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları çapa yapmaya yarayan küçük kazma, çapa yapmaya yarayan küçük kazma tanımı, çapa yapmaya yarayan küçük kazma açıklaması, sözlükte çapa yapmaya yarayan küçük kazma, çapa yapmaya yarayan küçük kazma, çapa yapmaya yarayan küçük kazma nedir, bulmaca çözümü çapa yapmaya yarayan küçük kazma, sözlük çapa yapmaya yarayan küçük kazma, çapa yapmaya yarayan küçük kazma ne demek, bulmacada çapa yapmaya yarayan küçük kazma, sözlükte çapa yapmaya yarayan küçük kazma ne, bulmaca çapa yapmaya yarayan küçük kazma, bulmaca sözlüğü 'çapa yapmaya yarayan küçük kazma'