Çanakkale’nin Kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi bulmacada nedir?

Çanakkale’nin Kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çanakkale’nin Kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çanakkale’nin Kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi“ sorusuna cevap olarak “DARDANOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, sözlükte çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi ne, bulmaca soruları çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, bulmaca sözlüğü 'çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi', çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi tanımı, bulmaca çözümü çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, bulmacada çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi nedir, çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi açıklaması, sözlük çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, sözlükte çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi, çanakkale’nin kabaklı çayı bölgesindeki eski bir yerleşim birimi ne demek