Çanakkale yakınında antik bir kent bulmacada nedir?

Çanakkale yakınında antik bir kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çanakkale yakınında antik bir kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çanakkale yakınında antik bir kent“ sorusuna cevap olarak “ABİDOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çanakkale yakınında antik bir kent, sözlükte çanakkale yakınında antik bir kent, çanakkale yakınında antik bir kent ne demek, bulmacada çanakkale yakınında antik bir kent, sözlük çanakkale yakınında antik bir kent, bulmaca sözlüğü 'çanakkale yakınında antik bir kent', çanakkale yakınında antik bir kent açıklaması, bulmaca çözümü çanakkale yakınında antik bir kent, çanakkale yakınında antik bir kent, çanakkale yakınında antik bir kent tanımı, çanakkale yakınında antik bir kent nedir, bulmaca soruları çanakkale yakınında antik bir kent, sözlükte çanakkale yakınında antik bir kent ne