Çamdan Oyularak Yapılan Su Kabı bulmacada nedir?

Çamdan Oyularak Yapılan Su Kabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çamdan Oyularak Yapılan Su Kabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çamdan Oyularak Yapılan Su Kabı“ sorusuna cevap olarak “BAĞARDAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çamdan oyularak yapılan su kabı ne, sözlükte çamdan oyularak yapılan su kabı, çamdan oyularak yapılan su kabı, bulmaca soruları çamdan oyularak yapılan su kabı, bulmacada çamdan oyularak yapılan su kabı, çamdan oyularak yapılan su kabı nedir, çamdan oyularak yapılan su kabı tanımı, çamdan oyularak yapılan su kabı açıklaması, bulmaca çamdan oyularak yapılan su kabı, sözlük çamdan oyularak yapılan su kabı, bulmaca sözlüğü 'çamdan oyularak yapılan su kabı', çamdan oyularak yapılan su kabı ne demek, bulmaca çözümü çamdan oyularak yapılan su kabı