Çam Ağacının Sakızlı Bölümü bulmacada nedir?

Çam Ağacının Sakızlı Bölümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çam Ağacının Sakızlı Bölümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çam Ağacının Sakızlı Bölümü“ sorusuna cevap olarak “AYHUNTURUK”, “MEZİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

çam ağacının sakızlı bölümü, sözlükte çam ağacının sakızlı bölümü, sözlük çam ağacının sakızlı bölümü, bulmacada çam ağacının sakızlı bölümü, çam ağacının sakızlı bölümü nedir, bulmaca çözümü çam ağacının sakızlı bölümü, sözlükte çam ağacının sakızlı bölümü ne, bulmaca sözlüğü 'çam ağacının sakızlı bölümü', bulmaca çam ağacının sakızlı bölümü, çam ağacının sakızlı bölümü ne demek, çam ağacının sakızlı bölümü tanımı, çam ağacının sakızlı bölümü açıklaması, bulmaca soruları çam ağacının sakızlı bölümü