Çıkar Ve Rüşvet İlişkilerinin Devlete Egemen Olması bulmacada nedir?

Çıkar Ve Rüşvet İlişkilerinin Devlete Egemen Olması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çıkar Ve Rüşvet İlişkilerinin Devlete Egemen Olması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çıkar Ve Rüşvet İlişkilerinin Devlete Egemen Olması“ sorusuna cevap olarak “KLEPTOKRASİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, sözlükte çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması ne, sözlük çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, bulmaca soruları çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması açıklaması, bulmaca çözümü çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması tanımı, bulmaca çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, bulmaca sözlüğü 'çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması', sözlükte çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması, çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması ne demek, çıkar ve rüşvet i̇lişkilerinin devlete egemen olması nedir