NEF

NEF“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 9 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NEF” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kiliselerde ana kapıdan koroya değin uzanan bölüm”, “Kral sofralarında kullanılan ve yemeklerin zehirli olup olmadıklarını anlam”, “Mezopotamya’da kullanılan eski bir hacim ölçüsü”, “Mimarlıkta sahın anlamında kullanılan sözcük.”, “Yapılarda sütunlarla ya da payelerle ayrılan her bir bölüm”, “Kral sofralarında kullanılan ve yemeklerin zehirli olup olmadıklarını anlamaya yarayan kap”, “Mimarlıkta sahın anlamında kullanılan sözcük”, “Orta çağda okyanusta kullanılmış yelkenli büyük gemi”, “Mezopotamya'da Kullanılan Eski Bir Hacim Ölçüsü” sorularının cevabı “NEF“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı9
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

sözlükte nef, bulmaca sözlüğü 'nef', sözlük nef, nef açıklaması, nef nedir, bulmaca çözümü nef, bulmacada nef, nef, bulmaca soruları nef, bulmaca nef, nef tanımı, nef ne demek, sözlükte nef ne